Kuchinox Junak – Zlewozmywak Jednokomorowy Z Półociekaczem
towar niedostępny
Opis
JUNAK – ZLEWOZMYWAK JEDNOKOMOROWY Z PÓŁOCIEKACZEM
Zlewozmywak stalowy wpuszczany, 1-komorowy z półociekaczem, w zestawie z syfonem. Idealny do małych kuchni.
1-komorowe z półociekaczem, 1,5-komorowe bez ociekacza, 1,5-komorowe z półociekaczem – takie modele zlewozmywaków znajdują się w serii Kuchinox JUNAK. W zestawie z nimi znajduje się syfon. Są to produkty odwracalne (można je montować z ociekaczem po lewej lub po prawej stronie), o komorach mających głębokość 17 cm lub 18 cm (zależnie od modelu), objęte 15-letnią gwarancją producenta.
Dane Techniczne:
| Szerokość | 480 mm |
|---|---|
| Długość | 640 mm |
| Głębokość komory | 170 mm |
| Odwracalny | Tak |
| Odpływ | 3,5" |
| Do szafki | 600 mm |
| W zestawie z syfonem | Tak |
| Odporny na szok termiczny | Tak |
| Odporny na przebarwienia | Tak |
| Przelew | W komorze |
| Grubość blachy | 0,6 |
| Wykończenie | Gładkie |
| Gwarancja | 15 lat* (*Sprawdź szczegóły gwarancji) |
Dane techniczne
| Kolor | stal polerowana |
| Ilość komór | 1 |
| Ociekacz | tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Promocja trwa do
by