Kuchinox Trafis – Zlewozmywak Jednokomorowy Z Ociekaczem Wykończenie Gładkie
towar niedostępny
Opis
Kuchinox Trafis – zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem - Wykończenie Gładkie
Zlewozmywak stalowy wpuszczany, 1-komorowy z ociekaczem, w zestawie z syfonem. Kompaktowe wymiary, najpopularniejsze na rynku.
Kuchinox TRAFIS to stalowe, jednokomorowe, wpuszczane zlewozmywaki z ociekaczem, które dostępne są także w wersji z dołączoną baterią sztorcową. Wymiary tych modeli to 400 x 750 x 140 mm. Wykończenie zlewozmywaków jest gładkie. W zestawie klient otrzymuje kompletny syfon. Produkty pasują do szafek o szerokości 50 cm, a głębokość ich komór to 14 cm.
Cechy Produktu:
| Szerokość | 400 mm |
|---|---|
| Długość | 750 mm |
| Głębokość komory | 140 mm |
| Odpływ | 2" |
| Do szafki | 500 mm |
| W zestawie z syfonem | Tak |
| Odporny na szok termiczny | Tak |
| Odporny na przebarwienia | Tak |
| Przelew | W komorze |
| Grubość blachy | 0,4 |
| Wykończenie | Gładkie |
| Gwarancja | 2 lata* (*Sprawdź szczegóły gwarancji) |
Dane techniczne
| Kolor | stal polerowana |
| Ilość komór | 1 |
| Ociekacz | tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Promocja trwa do
by