Kuchinox Zlewozmywak Jednokomorowy Z Pół Ociekaczem Syfon W Gratisie - Wykończenie Len
towar niedostępny
Opis
Zlewozmywak Jednokomorowy z pół ociekaczem syfon w gratisie - wykończenie Len
Zlewozmywak stalowy wpuszczany, jednokomorowy, z półociekaczem, w zestawie z syfonem. Idealny do małych kuchni.
Kuchinox NORMAL to zlewozmywaki dla wszystkich tych, którzy szukają klasycznych rozwiązań do swojej kuchni. Są to produkty odwracalne, które można zamontować zarówno tak, by ociekacz znajdował się po prawej, jak i po lewej stronie. Ważną kwestią ich dotyczącą jest także obecność wyjścia na zmywarkę, która jest niezastąpiona w nowoczesnych kuchniach. Głębokość komór w zlewach NORMAL to 16 cm
W WIADOMOŚCI DO SPRZEDAJĄCEGO PROSZĘ PODCZAS ZAKUPU NAPISAĆ CZY CHCEMY OTWÓR NA BATERIĘ I PO KTÓREJ STRONIE MA SIĘ ZNAJDOWAĆ OCIEKACZ
MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA OBU OTWORÓW RÓWNIEŻ NA DOZOWNIK
Dodatkowe Informacje:
| Szerokość | 450 mm |
|---|---|
| Długość | 570 mm |
| Głębokość komory | 160 mm |
| Odwracalny | Tak |
| Odpływ | 3,5" |
| Do szafki | 450 mm |
| W zestawie z syfonem | Tak |
| Odporny na szok termiczny | Tak |
| Odporny na przebarwienia | Tak |
| Przelew | W komorze |
| Grubość blachy | 0,6 |
| Wykończenie | Len |
| Gwarancja | 15 lat* (*Sprawdź szczegóły gwarancji) |
Dane techniczne
| Ociekacz | tak |
| Kolor | stal polerowana |
| Ilość komór | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Promocja trwa do
by