Rea Umywalka Nablatowa Rea Anita Mini 41X31 Rea-U0952
towar niedostępny
Opis

Umywalka nablatowa Anita Mini
Umywalka wykonana z najwyższej jakości ceramiki w białym kolorze i prostokątnym kształcie. Wykończenie na wysoki połysk nada klasy, ozdabiając przy tym wnętrze. Sprawdzi się jako praktyczne rozwiązanie, całość bardzo łatwo utrzymać w czystości. Będzie świetnym dodatkiem dla miłośników prostokątnych kształtów, wnosząc elegancję do aranżacji łazienki w domu i biurze.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki (mm) | 410 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 310 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 135 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 105 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Dane techniczne
| Marka | Rea |
| Typ | nablatowa |
| Kolor | biały |
| Otwór na baterię | nie |
| Kształt | prostokątna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Promocja trwa do
by