Rea Umywalka Nablatowa Rea Melania 60X40,5 Rea-U0656
towar niedostępny
Opis

Umywalka Melania White należy do kolekcji umywalek Melania, w której znajduje się również wiele innych wariantów umywalek Melania. Model ten dzięki śnieżnobiałemu wykończeniu jest łatwy w utrzymaniu czystości. Nowoczesna forma w połączeniu z konwencjonalnym kształtem misy zwraca uwagę każdego. Polecamy do umywalki dobrać złoty korek oraz baterię w złotym wykończeniu.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki (mm) | 405 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 600 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 145 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 125 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Dane techniczne
| Marka | Rea |
| Typ | nablatowa |
| Kolor | biały |
| Otwór na baterię | nie |
| Kształt | owalna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Promocja trwa do
by