ZLEWOZMYWAK STALOWY NAKŁADANY STRUKTURA LEN 120X60 SK6-321T
towar niedostępny
Opis
Zlewozmywak stalowy nakładany, dwukomorowy, o wykończeniu len z ociekaczem, w zestawie z syfonem.
„60” to seria zmywaków stalowych marki Kuchinox, która wyróżnia się m.in. nakładanym sposobem montażu. Modele takie są dopasowane do wymiarów szafki pod zlewem. Produkty z linii „60” z wykończeniem gładkim posiadają odpływ o średnicy 2’’, są odporne na szok termiczny i zabrudzenia, a wybrane modele z wykończeniem len (dekoracyjna mikrostruktura) posiadają dodatkowo zwiększoną odporność na zarysowania.
Parametry techniczne:
| Szerokość | 600 mm |
|---|---|
| Długość | 1200 mm |
| Głębokość komory | 140 mm |
| Do szafki | 800/1200 mm |
| Odpływ | 2" |
| W zestawie z syfonem | Tak |
| Odwracalny | Tak |
| Odporny na szok termiczny | Tak |
| Odporny na przebarwienia | Tak |
| Odporny na zarysowania | Tak |
| Przelew | W komorze |
| Grubość blachy | 0,6 |
| Wykończenie | Len |
| Gwarancja | 2 lata* (*szczegóły w karcie gwarancyjnej) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Promocja trwa do
by